O nas

Firma wywodzi się z firmy doradczej JP Kristensen ApS. W firmie konsultingowej poznałem wiele firm, które posiadają sklepy internetowe. Wielu z nich ma zarówno dobre godziny, jak i wyzwania.
Myślę, że słyszeć o tym było ekscytujące. A teraz myślę, że nadszedł właściwy czas, aby włożyć palce w prowadzenie sklepu internetowego.
Po podjęciu tej decyzji wybór kategorii nie był trudny. Nie ma wątpliwości, że musimy dbać o nasze „środowisko”, czyli zarówno naszą wspólną planetę, jak i wszystkie żywe istoty. 
Kiedy przeglądam wszystkie sklepy internetowe, które są na rynku, duży nacisk kładzie się na sprzedaż towarów, ale nie na to, które towary. W tym miejscu chcę coś zmienić.
Produkty w sklepie są starannie dobierane według następujących kryteriów:

  • Praktyczne i przydatne
  • Wykonane z materiałów, które nie szkodzą nam jako ludziom ani naszemu środowisku
  • Są przezroczyste - czyli tzw. istnieją dowody na to, że są one przyjazne dla środowiska i człowieka
Znajdziesz zatem również strony z dokumentacją produktów. A przynajmniej dokładny opis metod produkcji. 
Podobnie było z produktami. Ale ważne jest również, w jakich warunkach powstają produkty. Tutaj również obowiązuje przejrzystość. Dlatego sprawdzam jak przebiega proces produkcji. Na przykład jeden z producentów posiada certyfikat ISO zarówno w zakresie produkcji, jak i ochrony środowiska. Zbierają wszystkie swoje ścieki do recyklingu we własnych lub cudzych produkcjach lub do odpowiedniego zniszczenia. Żeby wymienić tylko jeden przykład. 
Zależy nam na tym, abyś robił u nas zakupy z czystym sumieniem. Czekamy na współpracę.


 
Z poważaniem


Jens Peter Kristensen